Registrace

NOVINKY

Využijte možnost zasílání daňových dokladů elektronickou cestou


Vážení obchodní partneři,
chceme v této době předejít potížím s doručováním tištěných daňových dokladů a tak těm z Vás, kteří ještě nevyužíváte elektornickou fakturaci, nyní tuto možnost nabízíme.
Souhlas se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou vyjádříte vyplněním:
Grafy a přehledy - ceník 2021, aktualizovaný vývoj teplot, porovnání cen tepla v regionech a další


Rozúčtování nákladů mezi konečné spotřebitele

Na zóně jsou k dispozici data k rozúčtování mezi konečné spotřebitele roku 2019. Rozúčtování roku 2020 bude k dispozici během dubna/května 2021.


Vytápění s teplárnou...nebo sám?

Co je výhodnější - o nic se nestarat a mít zajištěné vytápění s teplárnou nebo si vše obstarat sám? Porovnání cen tepla z CZT a lokálních necentrálních zdrojů a další zajímavé informace najdete v aktuálním čísle časopisu Teplo, který je volně ke stažení zde..

ZEVO Plzeň (spalovna Chotíkov) - likvidace odpadů, skartace , exkurze

Zařízení na Energetické Využívání Odpadu Plzeň „ZEVO Plzeň“ dokáže energeticky využít širokou škálu odpadů. Dále nabízíme také skartaci a zvláštní likvidaci dokumentů.
www.zevoplzen.cz


Sledujte nás také na Facebooku

Přinášíme Vám informace a novinky o Plzeňské teplárenské, a.s. a také spalovně ZEVO Plzeň také na sociální síti..


Aktuální informace v zóně

Pro členy výboru SVJ a majitele domů je v zóně k dispozici náhled na celkovou fakturaci pro odběratele - ( tzn. SVJ , dům ...) i za předchozí léta , s kompletní fakturací v PDF ( faktura včetně příloh ) a dále přístup k rozúčtování příslušející k dané bytové/nebytové jednotce (adresa, vchod).
Pro majitele bytu pak přístup k datům z rozúčtování nákladů na dodávku tepelné energie mezi koncové spotřebitele.

U přihlášeného uživatele jsou zobrazeny jen ty odstávky dodávek tepla, které se týkají objektu uživatele a dále je pro registrované uživatele k dispozici také služba zasílání upozornění o odstávkách na SMS (týkajících se objektu uživatele). Služba je (a dále bude) pro naše zákazníky poskytována zdarma. Návod na aktivaci služby zasílání SMS (pro přihlášeného uživatele) zde.. V případě, že ještě nemáte přístup - zaregistrujte se zde..