Registrace

SOUHLAS S ELEKTRONICKOU FAKTURACÍ (ZASÍLÁNÍ FAKTUR V PDF)


    Vážení obchodní partneři,
    dovolujeme si Vás požádat o udělení souhlasu se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou na Vámi určenou e-mailovou adresu.
    Daňové doklady budou zasílány ve formátu pdf s uznávanou elektronickou značkou založenou na kvalifikovaném systémovém certifikátu vystaveném pro naši společnost. Takto zasílané doklady splňují všechny náležitosti stanovené § 26 a 29 zákona č. 235/2004Sb, o dani z přidané hodnoty, v platném znění. Zároveň Vám již nebudeme zasílat poštou doklady v tištěné podobě.

    Zasílání dokladů elektronickou formou nabízí mnohé výhody:
  • okamžité doručení faktury zodpovědné osobě ihned po jejím vystavení
  • zjednodušení archivace daňových dokladů
  • možnost importu dat do účetních programů (ISDOC)
  • ochrana životního prostředí
    Svůj souhlas se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou vyjádříte vyplněním níže uvedeného elektronického formuláře.

Pro správce a bytová družstva nabízíme možnost hromadného transferu souborů pomocí sdíleného úložiště.

    Doufáme, že Vás nový způsob přenosu faktur osloví a pomůže ke zrychlení a zkvalitnění doručování a výrazně omezí riziko ztráty nebo zničení dokladů. V případě formátu ISDOC také k usnadnění importu dat do Vašeho účetního systému.

Plzeňská teplárenská, a.s.Název organizace:
IČ:
Číslo smlouvy*:
Adresa odběrného místa*:
E-mailová adresa pro zasílání faktur:
Datum:
Jméno osoby jednající za organizaci:
Souhlas se zasíláním elektronické fakturace:  ANO
Poznámka ( "požaduji také ISDOC" , jednající osoby za organizaci atd.):
* údaje naleznete na faktuře ( v případě více smluv nás kontaktujte přímo na níže uvedené kontakty )Po odeslání formuláře Vám budou od příštího termínu fakturace všechny daňové podklady zasílány elektronicky na uvedený e-mail. V případě dotazů ohledně elektronické fakturace nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese martina.nolcova@plzenskateplarenska.cz, nebo vladimira.kalinova@plzenskateplarenska.cz,
popřípadě na tel. lince 377 180 639, nebo 377 180 419.

Zákazníci, křeří již faktury elektronicky dostávají, mohou nově také o ISDOC zažádat volnou formou na výše uvedené kontakty.


Informace o zpracování osobních údajůDalší informace